Autoservis
Autocomp

Akciové ponuky

Náhradné vozidlo zdarma

Odborné články a rady

História AutoComp

Kontakt

Hlavná
stránka

Autoservis Autocomp vznikol v r. 1990. Prvým sídlom firmy bola prevádzka Autoservisu na Galvániho ul. V Bratislave. Na začiatku som bol sám ako majiteľ a automechanik v jednej osobe. Postupne som prijal 12 pracovníkov a tým sa rozširovala aj činnosť firmy. V tomto zložení sme pracovali bezmála 10 rokov na uvedenej adrese. Ako sa Autoservis rozširoval, bolo potrebné investovať do techniky, špeciálnych prípravkov, zariadení, plničiek autoklimatizácií, pneuservisu a tiež do absolvovania rôznych špecializovaných školení.

Autoservis sa začal zaoberať opravami automatických prevodoviek, plnením a servisom autoklimatizácií, opravami kompresorov klimatizácií, diagnostikou elektroniky, pneuservisom a ostatnými mechanickými prácami.

V roku 2000 sme sa presťahovali do areálu Hydroniky v Petržalke na Kaukazskej ul. a kvôli kvalite práce som musel zredukovať počet pracovníkov na troch. V tejto zostave pracujeme až doposiaľ avšak táto redukcia sa nepodpísala na kvalite našej práce.V roku 2012 prebehla zmena právnej formy autoservisu z fyzickej osoby na s.r.o.

Za dvadsať rokov činnosti sme nazbierali bohatú škálu skúseností, ktoré vieme zúžitkovať pri servise a opravách. Rozsah nami poskytovaných služieb je široký a stále sa zlepšuje s cieľom vychádzať našim zákazníkom maximálne v ústrety.


opravy motorov

výmeny olejovmechanik

bežný servis a velký servis

diagnostika

autoelektrikárske práce

autoklimatizácie plnenie a servis

opravy prevodoviek aj automatických

opravy karosérií po havárii

lakovanie

opravy tlakových hadíc

renovácia filtrov pevných častíc

História autoservisu AutoComp

Kontaktujte nás

Autoservis Autocomp s.r.o.
Kaukazská 47
851 01 Bratislava

Mob.:
00421 / 903 449 271
00421 / 905 335 373

E-mail:
autoservis@autocomp.sk

Copyright © 2016 autocomp.sk. Všetky práva vyhradené.